Stínící technika - interiér

Žaluzie :

     Žaluzie patří mezi tradiční, nejrozšířenější a vysoce funkční prostředek k zastínění. Mezi jejich hlavní výhody patří nízká pořizovací cena, dlouhá životnost a funkčnost. Jsou jednoduše ovladatelné díky plynulé změně a nastavení stínícího účinku, který lehce ovládáte sami.Naše firma Vám nabízí různé typy žaluzií v mnoha designových provedeních a samozřejmě v široké barevné škále, včetně dřevin, aby vše bylo perfektně sladěné s Vašim interiérem.


Horizontální žaluzie

    Naše nabídka zahrnuje nejen širokou škálu barevného provedení, ale také celou řadu novinek a zajímavých systému horizontálních žaluzií, díky tomu dokážeme dokonale sladit žaluzie s Vašim interiérem a plně uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Také nabízíme celostínící provedení a různé druhy materiálů včetně dřevin a bambusu. Žaluzie se vždy vyrábí přesně na míru a jsou vhodné na všechny typy balkónových dveří, včetně plastových oken a eurooken.

Vertikální žaluzie

    Vertikální žaluzie patří v dnešní době mezi hlavní módní trendy pro svoji variabilitu a jednoduchost ovládání. Jsou vhodné pro zastínění větších ploch a přizpůsobí se jakémukoli tvaru okna. Proto je lze využít pro zastínění interiérů nejen bytových ploch, ale i kanceláří a reprezentačních prostor. Také jsou vhodné pro zakrytí různých výklenků. Jsou elegantním a kompletním řešením, neboť se Vám tím vyhnou nákladné kombinace garnýži se záclonami či závěsy. Pro ten nejlepší estetický dojem Vám nabízíme možnost výběru z mnoha odstínů jednobarevných a dekorativních látek. V naší nabídce jsou také vertikální žaluzie, které mají lamely s obsahem skelného vlákna. Tento materiál je vhodný pro alergiky, neboť má schopnost odpuzovat prach. Lamely mohou být také v provedení s nehořlavou nebo těžko hořlavou antistatickou úpravou.

Textilní rolety

Textilní rolety patří mezi velice oblíbené prvky stínící techniky, které výrazně doplňují prostředí domu či bytu podobně jako záclony či závěsy. Nejen, že nás chrání před nadměrným slunečním světlem a nežádoucími pohledy zvenčí, ale v dnešní době jsou, díky novému modernímu designu, stále více populárnější i jako estetický nebo dekorační doplněk, který dotváří interiér.V současné době nabízíme celou řadu barevných odstínů a kombinací z velmi kvalitních materiálů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Textilní rolety dělíme podle jejich umístění v okenním prostoru na:

  • rolety na křídlo okna
  • prolety na střešní okno
  • rolety nad okno

 Žaluzie

 

Roleta

Venkovní roleta